سیستم تیکتینگ

new about

درباره ما

در عصر حاضر که به آن لقب عصر ارتباطات و اطلاعات داده اند، سازمانها در تلاش برای ارتقای روابط و ایجاد هم افزایی می باشند تا از این منظر بتوانند در بازارهای رقابتی باقیمانده و نقش آفرینی نمایند. امروزه سازمانها برای حفظ بقای خود باید با یک ذهنیت جهانی به سمت فضای مشارکتی حرکت کنند و با شناخت نقاط قوت، ضعف، فرصتها و تهدید ها، بازارهای تجارت جهانی را به نفع خود برهم زده و از توانمندیهای مشترک خود با خردورزی اقتصادی و هوشمندی، بطور کامل استفاده نمایند. هسته اولیه شرکت باتیس شبکه افزا در اردیبهشت سال ۸۴ آغاز به فعالیت نمود و با عنایت خداوند متعال و بهره گیری از توان و دانش متخصصان داخلی، توانسته است مجموعه ای دانش بنیان با دیدگاه جهانی و رویکرد ملی در بومی سازی فناوری ها و با هدف ارتقاء و توسعه سطح فناوریهای ملی را تشکیل دهد و با همکاری و مشارکت شرکتهای تخصصی در حوزه فناوری های نوین به خصوص فناوری اطلاعات و ارتباطات، با مدیریت یکپارچه و برنامه ریزی استراتژیک در مدت کوتاهی جایگاه خود را در کشور تثبیت نماید.

اهداف شرکت باتیس شبکه افزا

  • تولید و عرضه محصولات دانش بنیان بومی در حوزه های نرم افزاری، امن افزاری و سخت افزاری
  • ارتقاء سطح دانش فنی و توانمند سازی سازمانی و تربیت نیروهای کارآمد
  • توسعه و بومی سازی فناوری های نوین و پیشرفته براساس نقشه جامع علمی کشور
  • حضور فعال در عرصه بین المللی به منظور ارتقای سهم بازار و قدرت ایران

چشم اند از شرکت باتیس شبکه افزا

نخستین روز که حلقه تشکیل شرکت باتیس شبکه افزا با حضور جمعی محدود اما همدل ، توانمند و خوشفکر شکل گرفت دستیابی به فردایی بهتر، شکوفا و همراه با آرمان های بزرگ ترسیم شده بود. پیش بینی و جریان سازی برای رسیدن به این هدف متعالی در روح، جان و اندیشه ما قرار گرفت و امروز همان شده ایم که دیروز میخواستیم و فردا را به فضل خدا همانگونه می سازیم که دیروز خواسته بودیم.

شرکت باتیس شبکه افزا در افق چشم انداز خود، سازمانی است برخوردار از ارتش پیشرفته، توانا در تولید علم و فناوری و دارای منابع کارآمد سازمانی که با استفاده از توان تأمین منابع مالی، جلب مشارکت شرکتهای معتبر بین المللی و گسترش فعالیتهای تحقیق و توسعه به گونهای عمل می کند تا به عنوان بزرگترین مجموعه ارائه دهنده خدمات و محصولات دانش بنیان در سطح کشور و صادر کننده معتبر خدمات و محصولات فنی و مهندسی در منطقه شناخته شده و دارای حضوری فعال در بازار جهانی باشد.

 

سازمان، ساختار، توانایی ها و تجارب

 

  • تهران، جردن  بلوارآرش غربی  پلاک 1 واحد 21
  • 021-26290165
  • 021-22054869
  • info@batisnet.com