سیستم تیکتینگ

ban06

دوربین های مدار بسته

در کشورهای پیشرفته امروز از دوربین های دیجیتالی در موارد مختلف استفاده ای بهینه به عمل می اید، منازل مسکونی، برجها، مراکز خرید، فروشگاههای بزرگ، فرهنگسراها، بانکها، سفارتخانه ها، جواهر فروشیها، نهادهای دولتی، رستورانها، مراکز تفریحی و ورزشی، بیمارستانها، مهدهای کودک، دانشکاهها، تئاتر، مدارس، سانس های سینما و ده ها مکان دیگر، که متاسفانه بدلیل نااشنائی با این محصولات در کشورها هنوز بخوبی شناخته شده نیستند.

دوربین های ما از فن آوری روز دنیا و محصول کشور کره و ژاپن است که این دو کشور در صادرات این نوع محصولات به سرتاسر دنیا بسیار موفق بوده اند. انواع مختلف انها (بی سیم و با سیم) در ابعاد و اندازه های متنوع و کاربری تخصصی آن به کاربران این اجازه را می دهد تا بهتر بتوانند در موارد دلخواه از آنها استفاده کنند.

kh09

با نصب دستگاه های STANDALONE ،DVR و NVR می توانید از موقعیت تمام دوربینهای نصب شده در مکانهای مختلف همه بخشهای مورد نظر را بر روی یک صفحه مانیتور همزمان مشاهده کنید. شرکتهائی که کارخانه آنها با فاصله زیادی از دفتر مرکزی قرار دارند می توانند با یک تماس تلفنی (بدون استفاده از اینترنت) هر لحظه که بخواهند تمام مراحل تولید و یا قسمتهائی که دوربین در انجا نصسبب شده را دقیقا کنترل و به کارمندان دستورات لازم را بدهند. کارائی بعضی از دوربینها بخاطر گردش ۳۶۰ درجه این استفاده (از اینترنت) هر لحظه که بخواهند تمام مراحل تولید و یا قسمتهائی که دوربین در آنجا نصب شده را دقیقا کنترل امکان را به شما می دهد که با تعداد دوربین کمتری مکانهای ضروری را کنترل کنید که این از هزینه های شما می کاهد و می توانید مکان دلخواه را از طریق یک دکمه زوم و کنترل نمائید. بعضی از انواع دوربینها با گرمای ۶۰ درجه بالای صفر و در سرمای ۴۰ درجه زیرصفر با بکارگیری از سیستم های خنک کننده و گرم کننده داخل آنها این امکان را به شما می دهد که در هر وضعیت جوی از محیط دلخواهتان مراقبت کنید.

  • شما می توانید زنگهای خطر، زنگ های خبر دهنده، دود و اتش سوزی و تمام دوربینها را به دستگاه DVR متصل نمائید تا در زمان حادثه دوربینها خودکار محلهای آسیب دیده را برای شما زوم نماید.
  • ضبط تصویر بر روی دستگاههای ویدئوئی تا ۹۶۰ ساعت و قابلیت اتصال به مانیتور و دستگاه پرینتر مزیت های این دستگاههاست.

سیستمهای نظارت تصویری تحت شبکه

تدابیر امنیتی همیشه و در همه جا ضامن وجود بستری امن و آرام جهت پیشبرد هر چه بهتر و سریعتر امور و فراهم آورنده آسایش خیال بیشتر برای محیطهای کار و زندگی بوده اند. سیستم های نظارت تصویری از گذشته ابزاری کار آمد در این زمینه به شمار می رفته و پیشرفتهای روز افزون در این شاخه از تکنولوژی همه روزه امکانات و تسهیلات بیشتری به این سیستمها اضافه کرده اند. امروزه در ادارات، سازمانها، کارخانجات، اماکن عمومی و منازل مسکونی انواع متعددی از شبکه های ارتباطی سیستمهای مختلفی از قبیل تلفن ها، شبکه های جریان برق، شبکه های کابلی بین تجهیزات ضد سرقت، شبکه های ارتباطی تجهیزات نظارت تصویری آنالوگ و شبکه های دیتا و... موجود می باشد، اما با پیشرفتهای زیادی که در شبکه های دیتا یا Ethernet حاصل شده و کاربرد های زیاد و انعطاف قابل ملاحظه این شبکه ها، تمام شبکه های دیگر در حال ارتقاء به سطحی می باشند که بتوانند در این شبکه ها وارد شوند.

در همین راستا سیستمهای نظارتی نسل جدید به کلی تغییر رویه داده و با بکارگیری تکنولوژی تصویری دیجیتال و بهره گیری از امکانات ارتباطی شبکه های Ethernet خود را به بخشی از این شبکه ها تبدیل نموده اند. در ساختار جدید این سیستمها نیازی به وجودیک شبکه کابلی نقطه به نقطه آنالوگ نبوده و تجهیزات اضافی از میان رفته اند. در این ساختار دوربین های نظارتی مستقیما به شبکه های محلی وارد شده و تصاویر زنده دیجیتال را به هر نقطه دلخواه روی شبکه ارسال می دارند. همچنین می توان از هر نقطه از این شبکه تصاویر دوربینهار انظاره کرد یا بدون نیاز به تجهیزات و مسیرهای ارتباطی دیگر از راهی دور این دوربینها را کنترل نمود.

  • تهران، جردن  بلوارآرش غربی  پلاک 1 واحد 21
  • 021-26290165
  • 021-22054869
  • info@batisnet.com